Shake it up Şekerim

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Shake it up Şekerim

Mesaj tarafından asi_ve_mavi Bir Çarş. Mart 21, 2007 1:08 am

Bu yıl Eurovision şarkı yarışmasında ülkemizi temsil edecek Kenan Doğulu, nihayet şarkısısı 9 Mart'ta bizlere tanıttı. Herkesin merakla beklediği şarkı "Shake it up Şekerim".

Şarkıyı duyduk, dinledik hemen ardından da dedikoduları başladı. Kimi çok beğendi, kimi kötü dedi bazıları da üstünde oynanmalı ve şarkı tekrar aranje edilmeli göürüşünü attı.

Ben şarkıyı duyduğumda açıkçası muhteşem diyemedim. Dondum kaldım. Belki beklentilerim çok fazlaydı, belki de başka bir şey bekliyordum. Ama donup kalmamamın nedenini açıkçası bende çözemedim. Şarkı iyi, güzel ama bir şeyi eksik gibi.

Eurovision şarkı yarışması yıllardır milli bir meselemiz. Her yıl bu olayı konuşuyoruz, tartışıyoruz. Sertab Erener'in yarışmaya katılmasından ve birinci olmasından sonra olay daha da büyüdü. Geçen yıl Sibel Tüzün iyi bir iş çıkarmıştı. Ama şarkı İngilizce değildi. Kenan'ın şarkısı İngilizce ve bence bu doğru karar. Ama dedim ya şarkıda birşey eksik.

Bu konuyla ilgili çalışmaları olan birçok arkadaşımla da konuştum. Hemen hemen hepsi benimle aynı fikirde. Şarkı iyi ama Kenan belki sahne şovuyla işi kurtaracak belki de yarışmaya kadar şarkıyı tekrar düzenleyecek.

Kenan'ın bu yıl işi zor. Önce yarı finalde yarışacak, eğer sıralamaya girerse finalde olacak. Daha çok yeni bu olay ve herkes yarışma öncesine ve sonrasında da 2008 yılı adayı açıklanıncaya kadar konuşmaya devem edecek. Kenan bu zamana kadar çok iyi şarkılar yaptı, iyi işler çıkardı umarım Eurovision'da da bizi en iyi şekilde temsil edecek. Başarılar Kenan..

Hepsi grubu "Hepsi2" isimli albümlerinin ikinci video çalışması için kamera karşısına geçti."Aşk Sakızı" isimli şarkısını kliplendiren Hepsi, bu sefer çok farklı bir görünüm ile ekran karşısında olacak. Klibin koreografi çalışmasını oryantal dansın duayeni Nesrin Topkapı yaptı. Klasik ve Modern bale eğtimi alan Hepsi grubu ilk defa oryantal yapıyor.Klibin yönetmenliğini Murad Küçük gerçekleştirdi. Klip çalışması yaklaşık 22 saat sürdü.

Bombabomba.com albümüyle 2006 yılının en çok satan albümünün sahibi İsmail YK'dan yepyeni bir klip daha. Daha önce bombabomba.com - Allah Belanı Versin ve Git Hadi Git'e klip çeken İsmail YK albümünün 4. video klibini söz ve müziği kendisine ait olan "Bu Şarkının Sözleri Yok" adlı parçaya çekti. Önümüzdeki günlerde gösterilmeye başlanacak klip, Kemal Başbuğ yönetmenliğinde İstanbul Sanat Merkezi'nde yaklaşık 24 saatlik bir çalışma sonucunda çekildi.

Sezen Aksu konserleri devam ediyor. 31 Mart 2007'de İstanbul Gösteri ve Kongre Merkezi'nde, 6 Nisan 2007'de Bostancı Gösteri Merkezi'nde sevenleriyle bulaşacak.

İşte bu haftaki Top 5:)

1- İbrahim Tatlıses- Ağrı Dağı(Remix)
2- Ferhat Göçer- Cennet
3- Ebru Gündeş- Hayatta Başarılar Diliyorum
4- Doğa- Sakın Sevme Beni
5- Funda Arar- Dua

Herkese müzik dolu günler ve keyifli gecceler...
asi_ve_mavi
Moderator
Moderator

Kullanıcı profilini gör

Geri: Shake it up Şekerim

Mesaj tarafından Admin Bir Çarş. Mart 21, 2007 2:26 am

sağol kardeşim bana bu konularda en cok yardım eden kişisin bu konuda seni çok taktir ediyorum
Admin
Admin
Admin

Kullanıcı profilini gör http://www.guvenbil.net

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön