Mankenlerden güzel hosteslerimiz var”

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek

Mankenlerden güzel hosteslerimiz var”

Mesaj tarafından Admin Bir C.tesi Mart 24, 2007 3:48 am

THY Kabin Memurları Derneği Genel Sekreteri Büyükdığan Doğa Bekleriz'in açıklamalarına sert tepki gösterdi

22.03.2007 23:23
Hostesle tartışıp uçuş güvenliğini tehlikeye soktuğu gerekçesiyle ifadesi alınan Doğa Bekleriz’in “Uçuş hostesleri mankenlere hep sataşır. Kusura bakmayın hostes hanım, sen çirkinsin ben güzelim. İnsanlar beni seyrediyorsa üzgünüm ama senden daha güzelim” sözleri göklerin meleklerini hem üzdü, hem de kızdırdı...

Kendisiyle görüştüğüm Türk Hava Yolları Kabin Memurları Derneği Genel Sekreteri Pınar Büyükdığan, çok sayıda hostesin kendilerini arayıp Doğa Bekleriz’in açıklamasına tepki gösterdiğini söyledi. Büyükdığan’ın açıklaması şöyle:

“Manken de olsanız, hostes de olsanız güzellik çok görecelidir. Hostesler her zaman bakımlı, alımlı ve güzel olmak zorundadır. Bizim meslekte de boy ve kilo oranları önemlidir. Bir hostes kabin içinde formayı taşıyabilecek vücut hatlarına sahip olmalıdır. Her meslekte mankenlerden daha güzel kadınlar var. Bizim meslekte de mankenlerden daha güzel hostesler var. Doğa Hanım tüm kabin memurları arkadaşlarımızı genelleyerek fevri bir açıklama yaptı. Ben genel sekreter olarak üyelerimizin ve meslektaşlarımızın saygınlıklarını korumak zorundayım. Bu yüzden Doğa Bekleriz bizden özür dilerse mutlu oluruz.”

VATAN / Gülşen YÜKSEL
Admin
Admin
Admin

Kullanıcı profilini gör http://www.guvenbil.net

Geri: Mankenlerden güzel hosteslerimiz var”

Mesaj tarafından asi_ve_mavi Bir C.tesi Mart 24, 2007 5:22 pm

bu kıza yapılırmı bu
asi_ve_mavi
Moderator
Moderator

Kullanıcı profilini gör